Hotel Allegade 10

Allegade 10, Frederiksberg, København, Danmark - Frederiksberg Have
7.2/10 · 16 anmeldelser

Hotel Allegade 10 København har en førsteklasses beliggenhet i nærheten av Frederiksberg Have.

Sted

Hotellet ligger 3 km fra Nikolaikirken og innen en 10-minutters kjøretur fra Kongens Nytorv. Dette komfortable stedet ligger få skritt fra Aveny-T og 3 km fra sentrum av København. Stedet har gode forbindelser til Tivoli som ligger bare 550 meter fra Frederiksberg Alle metrostasjonen. Hotellet ligger en ca. 20-minutters kjøretur fra Kobenhavns lufthavn flyplassen, som ligger 5 km unna.

Rom

Innkvarteringsstedet har 11 gjesterom som omfatter en balkon og en vannkoker og skaper ideell innkvartering i København.

Mat & Drikke

Gjester vil nyte indiske retter i Zahida at Kellerdirk, som ligger ca 200 meter unna.

Hvorfor velge Hotel Allegade 10 København?

Velg rom
  • Moderne rom med balkong

  • Restaurant på stedet

  • Terrasse med sitteplasser

  • Nær attraksjoner og severdigheter

Hovedfasiliteter

  • Wi-Fi

  • Mat/ Drikke

  • Kjæledyr

Generell
  • Wi-Fi
  • Mat/ Drikke
  • Kjæledyr

Internett

  • Wi-Fi

Parkeringsmuligheter

  • Parkering

Spisemuligheter

  • Restaurant

På rommene

  • Terrasse

Generelle fasiliteter

  • Røyking på stedet er forbudt

Kjæledyr

  • Tillatt med kjæledyr

Viktig informasjon

Innsjekking:
fra 14:00 til 20:00
Utsjekking:
til 11:00

Når skal du bo?

Fra USD 172 per nat
Innsjekking 30 jul 2026
Utsjekking 31 jul 2026
Gjester 2 gjester

Voksne:

2

Barn:

0
Alle priser bekreftet
Hvordan vi bekreftet prisene Teamet vårt sjekker prisene jevnlig for å sikre at du ser de laveste tilgjengelige prisene. Vi sammenligner dem med hotellpriser og andre leverandører. Hvis det dukker opp rabatter eller kampanjer, oppdateres prisene på nettstedet vårt deretter.

Rom

Bilder av Hotel Allegade 10 København

Beliggenheten av Hotel Allegade 10 København

Allegade 10, Frederiksberg, København, Danmark

 -  Frederiksberg Have
Attraksjoner
Flotte restauranter
Transport

Steder i nærheten

    Gjesteanmeldelser om Hotel Allegade 10 København

    Basert på vurderinger fra pålitelige leverandører

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.

    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Prøv på nytt.

    Populære hoteller i København

    Find your perfect hotel stay today

    Populære hoteller over hele verden

    Find your perfect hotel stay today

    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Britisk pund
    • AUD Australsk dollar
    • CAD Kanadiske dollar
    • BRL Brasiliansk real
    • CNY Kinesisk yuan
    • CZK Tsjekkisk koruna
    • DKK Dansk krone
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Ny israelsk shekel
    • JPY Japansk yen
    • MYR Malaysisk Ringgit
    • NZD Newzealandsk dollar
    • NOK Norsk krone
    • PLN Polsk zloty
    • RON Rumensk leu
    • RUB Russisk rubel
    • SAR Saudiarabisk rijal
    • SGD Singaporsk dollar
    • ZAR Sydafrikanske rand
    • KRW Sørkoreansk won
    • SEK Svensk krone
    • CHF Sveitsisk franc
    • TRY Tyrkisk lire
    • UAH Ukrainsk hryvnja
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailandsk baht
    Velg språk
    100% bekreftede anmeldelser
    Når skal du bo?
    Fra USD 172 per nat
    Innsjekking 30 jul 2026
    Utsjekking 31 jul 2026
    Gjester 2 gjester

    Voksne:

    2

    Barn:

    0
    Alle priser bekreftet
    Hvordan vi bekreftet prisene Teamet vårt sjekker prisene jevnlig for å sikre at du ser de laveste tilgjengelige prisene. Vi sammenligner dem med hotellpriser og andre leverandører. Hvis det dukker opp rabatter eller kampanjer, oppdateres prisene på nettstedet vårt deretter.
    Innsjekking og Utsjekking
    30 jul 2026
    31 jul 2026
    Gjester
    2 gjester
    Vi er her for å hjelpe
    Hei der! Har du et spørsmål? Send oss en melding – teamet vårt hjelper deg gjerne.
    Dine detaljer:
    Emne:
    Melding:
    Takk for meldingen din. Vi tar kontakt med deg snart!
    Din melding ble ikke levert
    Viktig informasjon
    Hotel Allegade 10
    Innsjekking:
    fra 14:00 til 20:00
    Utsjekking:
    til 11:00